07.06.2017

Anketa za starše 2017

Spoštovani starši!

Pred vami je vprašalnik, s pomočjo katerega želimo ugotoviti vaše in otrokovo zadovoljstvo z vrtcem. Vaše mnenje je z vidika ugotavljanja in zagotavljanja kakovosti zelo pomembno, zato vas prosimo, da odgovorite na spodnja vprašanja.

Vprašalnik je anonimen, pomembno pa je, v kateri enoti in oddelku je letos vaš otrok. Veseli bomo vaše povratne informacije - vaša mnenja, predlogi in pobude nam bodo v pomoč pri načrtovanju izboljšav v prihodnjem letu.

Za ogled vsebine je potrebno vpisati geslo: