Mladi za napredek Pomurja

V vrtcu se zavedamo, da je potrebno začeti že dovolj zgodaj, z majhnimi koraki in s spodbudnim okoljem, ki otroke uvaja v zgodnje raziskovanje sveta, logično razmišljanje in jih postavlja v vlogo »malega znanstvenika«. Danes so se nam k delavnicam pridružili tudi otroci iz enote Gozdiček, ki so svet barv in njihovih lastnosti raziskovali na najrazličnejše načine, pri čemer so suvereno uporabljali svoje bogato znanje in izkušnje.

Dan smo zaključili z udeležbo na slavnostni akademiji, kjer je Vrtec Murska Sobota za svoj delček k znanosti prejel priznanje, za doseženo 2. mesto na razstavi ustvarjalnosti -  Mladi za napredek Pomurja.