OBISK PREDSEDNIKA DRŽAVE G.BORUTA PAHORJA

V začetku šolskega leta smo skupaj z otroci, skupine 4 do 6 let, poslali pismo predsedniku države,

g. Borutu Pahorju. V njem smo zapisali, kaj vse smo se naučili o Sloveniji – naši domovini!

Na naše veliko presenečenje smo bili povabljeni k njemu v predsedniško palačo.

Spoznali smo, kako poteka protokolarni dan predsednika države in bili deležni nepozabnega

sprejema.

Osebno smo se mu zahvalili za povabilo, mu povedali pesmico in mu podarili izdelek, ki ga bo

spominjal na nas – otroke Vrtca Krtek.