OBISKALI SMO KNJIŽNICO V MURSKI SOBOTI

Skozi vso šolsko leto smo v okviru projekta BRALNI NAHRBTNIH  brali knjige in spoznavali knjižnico. Ogledali smo si vrteško knjižnico, šolsko, potujočo knjižnico. Velika želja pa je bila, da bi vsi otroci ob koncu leta obiskali veliko knjižnico v Murski Soboti.

Otroci skupaj s starši smo prisluhnili branju knjižničarke Metke, ki nas skozi branje knjig popeljala v svet domišljije. K tej pestrosti smo še dodali z otroki krajši kulturni program.

Za konec smo si vsi skupaj  ogledali police s knjigami in si izbrali kakšno knjigo za domov.

Otroci so bili navdušeni nad količino knjig in pestro izbiro.