OBISKALI SO NAS DEDKI IN BABICE

Čas, ki ga vnuki preživijo s starimi starši je zagotovo zelo dragocena popotnica za otrokovo življenje. To vez smo želeli še bolj poglobiti.

Zato smo otroci iz oddelka 3-5 let povabili dedke in babice v naš vrtec. Pripravili smo jim kratek kulturni program, zapeli smo nekaj pesmic ,zaplesali in izrekli čestitke, razveselili pa smo jih z darili.

Ob spremljavi harmonike smo skupaj zapeli nekaj otroških ljudskih pesmic. Dedke in babice smo pogostili z namazi in čajem.

Vzdušje je bilo prijetno, sproščeno, polno smeha in dobre volje.