Predstavitev

Ko sonce zjutraj vzhaja,
v vrtcu Krtek živahno že postaja, saj tu se marsikaj dogaja.
V naš vrtec prihajajo majhni otroci – še z dudico in v plenički.
A zrastejo in – odletijo iz vrtca v šolo, kot ptički.

Otroci in zaposleni se trudimo v vrtcu ustvarjati spodbudno in zanimivo učno okolje ob delavnicah, kotičkih, prireditvah, ob glasbi, pesmicah, plesu… Ob pomoči staršev, otrok in zunanjih sodelavcev dosegamo zadane cilje in ustvarjamo pozitivno klimo.

Vrtec Krtek je hiša igrivih, radoživih in veselih otrok, skupaj z odraslimi ustvarjajo zanimivo, aktivno in izkustveno učenje – igro.