26.10.2017

Jesen, delo in kostanj

Lepi jesenski dnevi nas vabijo v naravo, ki nam te dni ponuja priložnost za druženje in delo.  Vrtčevsko igrišče je danes bilo odeto v jesensko preprogo, vse dokler si otroci in starši niso zavihali rokavov, v roke vzeli grablje in samokolnice ter poskrbeli, da je na sredini igrišča nastal velik kup listja. Vonj po sveže pečenih kostanjih nam je oznanil, da bo potrebno za trenutek odložiti delo in si nakloniti nekaj časa za klepet, spodbudne besede in iskrene poglede.

Staršem se zahvaljujemo, da so s svojo prisotnostjo, delom in pomočjo omogočili, da smo preživeli prijetno popoldne. Hvala.

Otroci z Aljošo in Mileno