05.07.2022

Korak k sončku

Sprejemati sebe in druge, sprejemati vse, kar imamo skupnega, in vse, kar je drugačno od nas. S to mislijo poteka projekt Korak k Sončku pod okriljem Zveze Sonček. V sklopu projekta v Vrtcu Murska Sobota smo želeli, da otrokom, staršem in strokovnim delavkam postane drugačnost nekaj vsakdanjega in da v njem vidijo izziv za sodelovanje ter na tak način zrušijo stereotipno razmišljanje. Skozi dejavnosti, ki smo jih izvajale tokom šolskega leta, nam je veliko tega uspelo, a še vedno je potrebno veliko postoriti na to temo.

Več o dogajanju si lahko ogledate v galeriji slik.