09.01.2018

Mala športna akademija

S športno vadbo  otroci razvijajo osnovne motorične sposobnosti in gibalne spretnosti ter se pri tem zabavajo.

Skozi celo leto  otroci spoznavajo  različne športno – gibalne vsebine in pridobivajo  raznovrstna športno – gibalna znanja.

Gibanje je ena od najosnovnejših človekovih danosti, potreb in pogojev. Predšolsko obdobje je obdobje temeljnega gibalnega razvoja. Na igriv način razvijamo gibalne sposobnosti otrok in s tem nudimo široko podlago za kasnejše ukvarjanje s športom.