11.04.2018

Čistilna akcija

V našem vrtcu dajemo velik pomen skrbi za okolje, zato smo izvedli čistilno akcijo, v kateri smo sodelovali zaposleni vrtca in otroci. Trudimo se skrbeti za čisto in urejeno okolje v naši enoti. Tako smo v preteklem tednu očistili okolico vrtca.

Skrb za okolje je del našega izvedbenega kurikula, saj smo vrtec Murska Sobota tudi EKO vrtec. Za okolje skrbimo tudi tako, da izvajamo številne zbiralne akcije (zamaški, baterije,...) in otroke vključujemo v dneve, s katerimi obeležimo skrb za naravo (dan varčevanja z energijo, dan vode,svetovni dan zemlje,...). Vse te dejavnosti izvajamo z namenom osveščati ne samo otroke in starše, temveč tudi širšo okolico.