Praznični december

December je najbolj veseli in najbolj ustvarjalen mesec v letu. Otroci živijo v pričakovanju mož, ki obdarujejo otroke, najprej v pričakovanju Miklavža, nato v pričakovanju dedka Mraza, ki otroke obišče v vrtcu, nato pa še v pričakovanju Božička doma.
Da je pričakovanje čim lepše in pestrejše poskrbimo mi odrasli skupaj z otroci tako, da skupaj oblikujemo program in preko njega nekako uresničimo želje, ideje in predloge otrok, ki so jih izrazili na otroškem parlamentu.
V program, ki je bil zelo pester in raznolik, smo vključili starše, bratce in sestre, dijakinje, ki so nam praznični december polepšali z različnimi dejavnostmi. Otroci so bili deležni:
OBISKA UČENCEV IZ GLASBENE ŠOLE, kjer so lahko prisluhnili igranju otrok  na različne instrumente in jih obenem tudi spoznavali
PLESA OB NOVOLETNI JELKI
UČENJA PESMICE – ŽELIMO VAM SREČEN PRAZNIK
PRAVLJIC OB ČAROBNI VASICI
OBISKA MALI BUJA,
NOVOLETNE PEKARNE, kjer so oblikovali in  izrezovali medenjake z različnimi modelčki
OGLEDA PREDSTAVE V VRTCU LAURA;
OBISKA POŠTARJA
LUTKOVNA PREDSTAVA  SMREČICA ZA MEDVEDA

POHOD Z LUČKAMI

in še in še…
December je bil res čaroben, ustvarjalen, vesel, zato si vsi skupaj želimo, da bi bilo takšno tudi leto, ki prihaja.