22.11.2017

Barvni vrtiljak - Festival IZUM

"Z majhnimi koraki v svet znanosti in raziskovanja" je geslo letošnje predstavitve našega vrtca na Festivalu Inovativnosti, Znanosti in Ustvarjalnosti Mladih - IZUM 2017.

Razstava, ki nosi naslov "Barvni vrtiljak" zajema naravoslovno-matematične vsebine, ki v povezavi z raziskovanjem barv otroke uvajajo v osnove znanstvenega razmišljanja, raziskovanja in preizkušanja, torej v bogat svet otroške domišljije in igre. Že vrsto let aktivno vlogo na festivalu IZUM imajo prav otroci, najmlajši člani naše družbe, ki so na današnjem otvoritvenem dogodku barve vrtca zastopali s pesmijo in plesom.

Obiščite nas v TC Maximus in se nam v dopoldanskem času pridružite na delavnicah, kjer boste imeli priložnost raziskovati, ugotavljati in ustvarjati tudi vi.