02.11.2017

Teden izobraževanj v novembru - za starše

Spoštovani starši,

v okviru projekta Strokovni center Pomurje pripravljamo v mesecu novembru Teden izobraževanj. Gre za sklop pet 2-urnih predavanj na različne tematike, povezane z razvojem otrok, nastankom specifičnim stanj in oblikovanjem inkluzivnega okolja za učence s posebnimi potrebami. Ponujamo vam torej naslednja predavanja:

- Hiperaktivni sanjači v šoli (g. Marko Ferek)
- Zakaj v Sloveniji šolstvo (še) ni vključujoče? (dr. Matej Rovšek)
- Pasti "sodobnega" stila življenja za razvoj senzorne integracije (mag. Nevenka Gričar, ga. Andreja Kovačič)
- Izzivi učencev z neverbalnimi specifičnimi učnimi težavami v šolskem okolju (dr. Marija Kavkler, dr. Milena Košak Babuder)
- Kako do boljšega poslušanja in govora pri otroku (mag. Simona Levc).

Prvo predavanje bo izvedeno 8. 11. 2017 na Osnovni šoli Cvetka Golarja Ljutomer, ostala izobraževanja pa se bodo zvrstila od 20. 11. do 23. 11. 2017 v Hotelu Diana v Murski Soboti. Vljudno vas vabimo, da se nam na predavanjih pridružite.

Naprošamo vas, da informacijo o izvedbi Tedna izobraževanj delite tudi med zaposlene v kolektivu. Veseli bomo tudi, če bodo svetovalni delavci informacijo o predavanjih posredovali tudi staršem.

Vsa izobraževanja so brezplačna. Strokovni delavci, ki se bodo udeležili vsaj štirih predavanj, prejmejo potrdilo o udeležbi, ki ga lahko uveljavljajo pri napredovanju.

Zaradi lažje organizacije dogodkov zbiramo prijave (na spletni strani www.sc-pomurje.si pod dogodkom Teden izobraževanj).

V prilogah vam pošiljamo vabilo na prvo predavanje (Hiperaktivni sanjači v šoli), letake ostalih štirih predavanj in zbirni letak, kjer so informacije o vseh predavanjih.

Lepo pozdravljeni,

mag. Metka Kuharič

ravnateljica OŠ IV M. Sobota

Strokovni center Pomurje-enota Murska Sobota