SPLET DOGODKOV V MESECU NOVEMBRU

V mesecu novembru smo imeli v enoti Romano več različnih dogajanj:

-  otroke je obiskala zobna asistentka ga. Andreja iz zobozdravstvene ambulante Murska Sobota,

- obiskal nas je evropski poslanec g. Igor Šoltes in otroke obdaril ( flomastri, kazalniki, sličice, revije Planet, CD...),

- center Maximus je praznoval rojstni dan in v ta namen je Špar doniral otrokom koš, žoge in majčke,

- pisala nam je dr. Maja Makovec Brenčič, kjer se nam je zahvalila za prijetno gostoljubje in nam zaželela še mnogo uspešnih dni,

- v zahvalo za lansko sodelovanje z g. Kontrec M. so otroci dobili knjižico Miško in njegova violina.

Veseli smo obiskov in seveda tudi daril!

Otroci, Katarina, Valentina in Ula