Povabili smo sonce v vrtec

Teden otroka je tudi pri nas potekal v veselem, sproščenem in igrivem vzdušju. Ob glasbenem in plesnem ustvarjanju smo se družili z otroki iz enote Urška in Krtek, z učenci OŠ Krog smo se družili in igrali na skupnem tradicionalnem pikniku, obiskala nas je putka in nam predstavila svoje nove prijatelje, vsak otrok pa si je izdelal možička Kopitljačka ter se naučil njegovo pesmico.

Veselje, radoživost in pripravljenost otrok za sodelovanje pričajo o tem, da kljub jesenskim, včasih turobnim dnevom, v našem vrtcu sije sonce.

Otroci in zaposleni enote Srnica