Kampanja DNEVNIK POTOVANJ

Cilj: Zmanjševanje motoriziranega prometa v okolici vrtca ter povečanje deleža do okolja prijaznih, aktivnih in zdravih potovanj otrok in njihovih staršev.

V  kampanjo »Dnevnik potovanj« so v celoti vključene enote Romano in Krtek ter enota Miške, ki je v omenjeno kampanjo že tretje leto vključenih šest oddelkov drugega starostnega obdobja. Starši so kampanjo podprli in njihove potovalne navade so se precej izboljšale. Povečal se je delež do okolja prijaznih zdravih in aktivnih načinov potovanj (peš,  skiroji, kolesa, poganjalci).