Predstavitev

V enoto Srnica so vpisani otroci v starosti od 1 – 6 let in so razporejeni v tri skupine. Posebnost naše enote je, da bivamo pod isto streho kot učenci in učitelji OŠ Krog, kar pomeni dosti medsebojnega sodelovanja in druženja ter posledično lažji prehod otrok iz vrtca v šolo. Prav tako nam je zagotovljena uporaba telovadnice, kar s pridom izkoriščamo predvsem ob slabem vremenu.

Vseskozi uspešno sodelujemo s KS Krog in raznimi društvi, naši otroci s svojimi nastopi pogosto prispevajo h kulturnemu programu na skupnih proslavah.

Zaposleni se zavedamo, da je spodbudno učno okolje tisto, ki omogoča otrokom pridobitev novih znanj in spoznaj, zato pripravi le tega posvečamo veliko pozornosti in preko tega sledimo zadanim ciljem.